Słabe spotkanie polskiej kadry narodowej na starcie eliminacji do Euro 2024 - klęska z czeską kadrą!

Słabe spotkanie polskiej kadry narodowej na starcie eliminacji do Euro 2024 - klęska z czeską kadrą!

Drużyna narodowa Czech ogrywa reprezentację narodową Polski w inauguracyjnym pojedynku eliminacji do Mistrzostw Europy 2024!

Poprzednie mistrzostwa świata w wykonaniu drużyny Polski nie były zbytnio udane. Polscy gracze rzecz jasna byli w stanie wywalczyć awans do pucharowej fazy, ale nie wszystkim podobał się styl, w jakim tego dokonali. Piłkarscy wielbiciele z naszego kraju zgodnie sądzili, że jest konieczna zmiana na pozycji szkoleniowca. I chociażby z tego powodu prezes PZPN Cezary Kulesza podjął decyzję o przerwaniu umowy z Czesławem Michniewiczem. Fernando Santos został kolejnym selekcjonerem polskiego zespołu narodowego, a jego pierwszym poważnym oponentem była czeska drużyna narodowa. Było to pierwsze spotkanie w zmaganiach eliminacyjnych do Mistrzostw Europy 2024 i bardzo istotne było to, żeby zatriumfować.

Nastroje w naszej drużynie Przed pierwszym gwizdkiem sędziego były świetne, lecz weryfikacja nadeszła naprawdę szybko. Już po 3 minutach meczu drużyna narodowa Czech bowiem dała radę strzelić dwa gole. Był to istny szok zarówno dla piłkarzy, jak i fanów zgromadzonych na trybunach w Pradze. Zawodnicy kadry narodowej Czech prezentowali się zdecydowanie lepiej od polskich graczy od pierwszego gwizdka i nie wiele wskazywało na to, że w drugiej części to się zmieni. Polska kadra narodowa w drugiej części starcia wyglądała nieco lepiej, jednak to czescy piłkarze strzelili trzeciego gola. Kuchta był zdobywcą trzeciej bramki w 64. minucie tego spotkania. Polscy zawodnicy próbowali nadrobić straty, lecz dali radę zdobyć tylko jedną bramkę na trzy minuty przed zakończeniem spotkania. Ten pojedynek w wykonaniu piłkarskiej polskiej reprezentacji był tragiczny i trzeba to podkreślić. Portugalski trener Santos z pewnością nie tak debiut w reprezentacji narodowej Polski. Narodowa drużyna Polski w drugim meczu eliminacyjnych zmagań będzie się mierzyć z narodową kadrą Albanii. Z całą pewnością w tym meczu piłkarska reprezentacja Polski musi zgarnąć trzy punkty.