Msze Święte

Niedziela:
8:00, 10:00, 12:00, 18:00
Dni powszednie:
18:00
Święta poza niedzielą:
10:00, 18:00
 
Kancelaria Parafialna:
od 18:30 do 19:30
 

NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO 19 kwietnia 2020

 

  1. Dziś o godz. 15:00 koronka do Miłosierdzia Bożego w intencji ustania pandemii i z prośbą o miłosierdzie dla naszych rodzin.
  2. Zgodnie z najnowszym rozporządzeniem władz państwowych, od jutra (20 kwietnia) w kościołach może przebywać 1 osoba na 15 m2. W naszym kościele oznacza to, że może uczestniczyć we mszach świętych 25 osób. Prosimy, aby zajmując miejsca zachować odstęp między sobą.
  3. Przypominamy także, że obowiązek zasłaniania ust i nosa(maseczką, chustą, szalikiem) obowiązuje wszystkich wiernych gromadzących się na liturgii i poza nią (np. na prywatnej modlitwie). Wyjątek stanowi celebrans w trakcie trwania nabożeństwa.
  4. W związku z trwającą epidemią odwołujemy zaplanowaną Pierwszą Komunię świętą. Przybliżony, nowy termin to wrzesień.
  5. Bardzo serdecznie dziękujemy za sprzątnięcie kościoła, zadbanie o kwiaty oraz wszelką pomoc i życzliwość.
  6. Są wolne intencje mszalne w tym i przyszłym tygodniu. Zachęcamy do zamawiania mszy za żyjących i zmarłych.